The Dash Farmhouse

Belangrijkste voorzieningen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    The Dash Farmhouse Bassenthwaite villa ligt op 7 km afstand van het Lake District Wildlife Park en verwelkomt zijn gasten om wandelen en fietsen te proberen.

    Het vakantiehuis is gesitueerd binnen 10 minuten met de auto van de Skiddaw. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan St Bega's Church, gelegen op ongeveer 6 km afstand.

    Deze villa kijkt uit over de berg. The Dash Farmhouse villa beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn ook een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    De woning biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een waterkoker, een koelkast en een oven om hun eigen maaltijd te bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij The Dash Farmhouse Bassenthwaite

    Deze villa kijkt uit over de berg. The Dash Farmhouse villa beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn ook een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Dash Farmhouse Bassenthwaite Natuur foto The Dash Farmhouse Bassenthwaite Buitenkant foto The Dash Farmhouse Bassenthwaite Interieur foto The Dash Farmhouse Bassenthwaite Keuken foto The Dash Farmhouse Bassenthwaite Gangen foto The Dash Farmhouse Bassenthwaite Kamer foto The Dash Farmhouse Bassenthwaite Wastafels foto The Dash Farmhouse Bassenthwaite Buitenkant foto The Dash Farmhouse Bassenthwaite Buitenkant foto The Dash Farmhouse Bassenthwaite Natuur foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 4 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij The Dash Farmhouse Bassenthwaite

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van The Dash Farmhouse Bassenthwaite

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in The Dash Farmhouse villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in The Dash Farmhouse villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van het vakantiehuis?
      Gasten van het vakantiehuis kunnen onder andere de Skiddaw (3 km), St Bega's Church 6) en het Lake District Wildlife Park 7) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Dash Farmhouse Bassenthwaite